בטים

מה זה בטים ולמה ישראלים אוהבים אותם

עולם ההימורים באינטרנט כבש את העולם בסערה בסוף שנות ה-90 ומאז הפכו לנכס צאן ברזל אצל ישראלים ומהמרים בכל העולם, חד המושגים הבסיסיים בכל הענך הזה הוא בטים – אנחנו כאן כדי להסביר במה מדובר

אז מה זה בטים בעצם?

בטים = הימורים, ישראלים רבים אימצו את המילה מהשפה האנגלית שהפכה לסלנג קבוע בעולם ההימורים באינטרנטיים. הכוונה באתרי בטים היא לאתרי הימורים שמונגשים לישראלים בשפה העברית שניתן להרשם אליהם דרך סוכן בטים.

סוכן בטים הוא המתווך בין האתר והמערכת אליכם השחקנים, הוא אחראי לפתוח לכם חשבון שחקן באתר שבחרתם לטעון אותו בכסף שתפקידו לו במגוון אמצעים כמו מזומן, העברה, אפליקציות תשלומים ועוד, הוא אחראי גם למשוך עבורכם את הרווחים כשתרצו. בגדול הוא נותן לכם שירות לקוחות מטעם האתר הימורים 24/7.

מה היתרון באתרי בטים?

קודם כל ההנגשה שלהם לקהל הישראלי, דבר שני הוא הדיסקרטיות – לכולם חשוב לשמור על הפרטיות ובנוסף זה יתרון ענקי כי לא יכולים לראות את הפנים שלנו ולקרוא אותם כדי לזהות מהלכים באמצע המשחק (לעומת קזינו פיזי ששם זה אפשרי).

כגיום מאות אלפי ישראלים נהנים מהימורים באתרי בטים שונים שהמובילים ביניהם הם: בט365, בטנט, נקסטבט. שלושת אתרים אלו מעניקים חווית משחק מעולה עם מערכת ידידותית ומאובטחת ברמות הגבוהות ביותר, כל מה ששחקן בטים צריך נמצא שם (לא סתם רוב הישראלים מעדיפים אותם).

הצטרפו עכשיו לאלפי ישראלים מרוצים

בונוס הפקדה ראשונה של 30% !